اطلاعیه: آزمون عملی کلیه رشته ها راس ساعت 8 صبح روز چهارشنبه شانزدهم مردادماه 98 (98/5/16) در کارگاههای مربوطه واقع در مرکز آموزش فنی و حرفه ای دهلران برگزار می گردد.کارآموزان می بایست کارت ورود به جلسه و کارت ملی خود را به همراه اشته باشند.
صفحه اصلی|معرفی مرکز|کارگاه های آموزشی مرکز|تماس با ما|آرشیو اخبار|اخبار
آرشیو اخبار


در راستای تفاهم نامه با ستاد کل نیروهای مسلح
برگزاری دوره ی بکارگیری HSE در صنایع در موسیان
به گزارش روابط عمومی مرکز ، در راستای تفاهم نامه بین سازمان آموزش فنی و حرفه ای و ستاد کل نیروهای مسلح کشور در راستای توانمند سازی نیروهای وظیفه تعداد یکصد تن از سربازان وظیفه هنگ مرزی دهلران مستقر در بخش های موسیان و دشت عباس در حرفه های سرویس و نگهداری خودرو و بکارگیری HSE در صنایع در حال آموزش های مربوطه توسط مربیان مرکز آموزش فنی و حرفه ای دهلران می باشند.
 ٠٩:٠٨ - سه شنبه ١٥ مرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه
آزمـــــــــون عملی
آزمون عملی کلیه رشته ها راس ساعت 8 صبح روز چهارشنبه شانزدهم مردادماه (98/5/16) در کارگاههای مربوطه واقع در مرکز آموزش فنی و حرفه ای دهلران برگزار می گردد.کارآموزان می بایست نیم ساعت قبل از شروع آزمون با در دست داشتن کارت ورود به جلسه و اصل کارت ملی در مرکز حضور داشته باشند.
 ١١:٢٥ - يکشنبه ١٣ مرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
ششم مرداد روز ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای
جشن روز ملی کارآفرینی
به گزارش روابط عمومی مرکز ، در جشن ششم مرداد روز ملی کارآفرینی که در سالن آمفی تئاتر اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام برگزار گردید در بخش انتخاب مدیران نمونه استانی مهندس مجتبی عنبری رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای دهلران بعنوان مدیر برتر آموزش فنی و حرفه ای در سال 1397 معرفی گردید. روابط عمومی مرکز ضمن تبریک به مهندس عنبری آرزوی توفیق روزافزون برای این همکار پرتلاش خود در عرصه ی کارآفرینی و آموزش های حرفه محور را دارد.
 ١١:٥٤ - دوشنبه ٧ مرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
ششم مرداد روز ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای
جشن روز ملی کارآفرینی
به گزارش روابط عمومی مرکز ، در جشن ششم مرداد روز ملی کارآفرینی که در سالن آمفی تئاتر اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام برگزار گردید در بخش انتخاب مربیان نمونه استانی خانم لیلا کارگر از مربیان شاغل در مرکز دهلران بعنوان مربی برتر در سال 1397 معرفی گردید. روابط عمومی مرکز ضمن تبریک به خانم کارگر آرزوی توفیق روزافزون را برای این همکار پرتلاش دارد.
 ١١:٤٦ - دوشنبه ٧ مرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
در هفته ملی مهارت و آموزش های فنی و حرفه ای
شرکت کارکنان مرکز در نماز جمعه این هفته ی دهلران
به گزارش روابط عمومی مرکز ، روز جمعه پنجمین روز از هفته ی ملی مهارت که با عنوان مهارت ، روستائیان و عشایر و عدالت اجتماعی نامگذاری شده است با حضور کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای دهلران در نماز عبادی سیاسی جمعه همراه بود. مهندس عنبری که سخنران پیش از خطبه ها بود ضمن تبریک این هفته و ششم مرداد با ارائه گزارشی از عملکرد مرکز در سال گذشته و برنامه های پیشرو از جوانان جویای کار دعوت کرد جهت کسب مهارت به مرکز آموزش فنی و حرفه ای دهلران مراجعه نمایند. حجت الاسلام موسوی نماینده ی ولی فقیه و امام جمعه دهلران نیز ضمن تبریک ششم مرداد و هفته ملی مهارت عنوان داشتند: امروزه مرکز فنی و حرفه ای دهلران با توجه به نیاز منطقه آموزش های خود را ارائه نموده و همپا و همطراز با شرکت های بزرگ منطقه در رفع معضل بیکاری قدم برداشته و موفق نیز بوده اند.
 ١٠:٢٩ - شنبه ٥ مرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
در دومین روز هفته ی ملی مهارت
جلسه با فرماندار دهلران
به گزارش روابط عمومی مرکز و در دومین روز از هفته ی ملی مهارت که با عنوان خصوصی سازی و توسعه مشارکت ها در مهارت آموزی نام گذاری گردیده ، مهندس عنبری دیداری با جناب آقای عسگری فرماندار دهلران داشتند. در این جلسه مهندس عنبری گزارشی از عملکرد مرکز در سال گذشته و برنامه ی آموزشی سال جاری ارائه نمودند. مهندس عسگری نیز ضمن تبریک هفته ملی مهارت و ششم مرداد از تلاش کارکنان و مربیان مرکز برای رشد مهارت آموزی و رفع معضل بیکاری تقدیر نمودند.
 ١١:١٤ - سه شنبه ١ مرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

منو اصلی